Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 601 komentarzy

Krukowisko

Krzysztof Szotowicz - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Generał Skrzypczak mówi jak jest

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojsko Polskie mirażem jest

Może jeszcze nie wszystko stracone, skoro ujawniają się ludzie, którzy odważnie opisują mizerię naszej armii i poniekąd również państwa. Właśnie przeczytałem świetny wywiad z gen Skrzypczakiem, opublikowany w Interii. (Wywiad gen Skrzypczaka). Niestety stan naszej obronności opisany w wywiadzie, jakkolwiek zgodny z osobistymi odczuciami, napawa przygnębieniem, że taki wspaniały naród, tak nisko upadł, że wybiera sobie na własnych przedstawicieli miernoty, które prowadząc nieudolną politykę, sprowadzają nasze państwo do parteru.

Wywiad nosi tytuł „NATO nie pozwoli nam wpakować się w rosyjską awanturę” i wyraża nadzieję generała, że związanie Polski z Nato, ma tą dobrą stronę, że niezależnie od tego jak szalone byłyby władze w Polsce, nie dojdzie do prowokacji Rosji z naszej strony. Obawiam się jednak, że plan jest bardziej szalony i w tym szaleństwie jest metoda. Nie należy bowiem zapominać, że nikt inny jak właśnie USA uruchomiły majdan Kijowski, który zapoczątkował iskrzenie na styku Rosji z Europą, a obecnie rządząca partia w Polsce, swoją politykę zagraniczną układa ściśle według wskazań z Waszyngtonu i Jerozolimy.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej