Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
92 posty 657 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Generał Skrzypczak mówi jak jest

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojsko Polskie mirażem jest

Może jeszcze nie wszystko stracone, skoro ujawniają się ludzie, którzy odważnie opisują mizerię naszej armii i poniekąd również państwa. Właśnie przeczytałem świetny wywiad z gen Skrzypczakiem, opublikowany w Interii. (Wywiad gen Skrzypczaka). Niestety stan naszej obronności opisany w wywiadzie, jakkolwiek zgodny z osobistymi odczuciami, napawa przygnębieniem, że taki wspaniały naród, tak nisko upadł, że wybiera sobie na własnych przedstawicieli miernoty, które prowadząc nieudolną politykę, sprowadzają nasze państwo do parteru.

Wywiad nosi tytuł „NATO nie pozwoli nam wpakować się w rosyjską awanturę” i wyraża nadzieję generała, że związanie Polski z Nato, ma tą dobrą stronę, że niezależnie od tego jak szalone byłyby władze w Polsce, nie dojdzie do prowokacji Rosji z naszej strony. Obawiam się jednak, że plan jest bardziej szalony i w tym szaleństwie jest metoda. Nie należy bowiem zapominać, że nikt inny jak właśnie USA uruchomiły majdan Kijowski, który zapoczątkował iskrzenie na styku Rosji z Europą, a obecnie rządząca partia w Polsce, swoją politykę zagraniczną układa ściśle według wskazań z Waszyngtonu i Jerozolimy.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej