Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
90 postów 654 komentarze

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Przyprawiają nam gębę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zauważam zdecydowaną akcję propagandową przeciwko Polsce. Do środowisk lewackich dołączają w tej akcji również dziennikarze niezależni.

 

Mówiąc szczerze, szczęka opadła mi z wrażenia i jakoś nie chce wrócić z powrotem na stare miejsce. Powodem takiej mojej deformacji, jest artykuł zamieszczony na stronie Veterans today (//www.veteranstoday.com/2017/01/01/alla-pierce-polish-ambitions-in-global-politics-in-2017/), w którym niejaka Alla Pierce opisuje imperialne predyspozycje i takież działania Polski i Polaków. Czego tam nie ma, np. Miedzymorze stało się polskim protektoratem, a Ukraina ma przypaść nam w udziale w ramach reparacji za Rzeź Wołyńską. Nawet biedna Mołdawia i Gruzja jest na naszym celowniku. Taka imperialna polityka ma silne oparcie w naszej mentalności i historii – autorka przytacza zatargi z sąsiadami z roku 1938. Oczywiście nie cała Polska posiada takie inklinacje, nasz naród jest podzielony ale i tak, ci którzy, pragną poprawy naszych relacji z Rosją (!?) albo giną marnie (Lech Kaczyński !!!???, Andrzej Lepper !!!??), albo są wtrącani do więzienia bez wyroku (Mateusz Piskorski – to akurat prawda!). Jest nawet mowa o polskich zbrodniach wojennych dokonywanych na jeńcach z Donbasu. A wszystko to podobno z nienawiści to Rosjan.

Powiem szczerze, nie wiem jaki jest cel tej szkalującej nas publikacji, Dla wyjaśnienia dodam, że Veterans today, ma ambicje być niezależnym publikatorem wieści ze świata, ostatnio skupiając swoją uwagę na konflikcie w Syrii. Oczywiście jest to artykuł mający na celu negatywnie nastawić do nas jego czytelników – prawdopodobnie wywodzących się ze środowisk dziennikarskich w Rosji i Zachodnim Świecie.

KOMENTARZE

  • ...
    Veterans today jest jednym z wielu ramion sluzb usa.
    Tak jak wikileaks, anonymous, alex jones i wiele innych internetowych 'cial'.
    Veterans today wspiera sztuczny podzial na zla usa i dobra rosje.
    Ten dialektyczny podzial jest niezbedny w osiagani celu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej